Dejavnosti

Razvojna ambulanta Kranj



RAZVOJNE AMBULANTE:

KOVAČ Andreja, dr. med. spec. pediatrije

JEŠE Alenka, dr. med. spec. pediatrije


OBVESTILO

Od 19.12.2022 do 30.12.2022 bo ambulanta dr. Ješe ZAPRTA.


NAVODILA ZA OBISK V RAZVOJNI AMBULANTI:

Napotnico za pregled naj starši prinesejo osebno ali pošljejo po pošti na:

Zdravstveni dom Kranj,
Razvojna ambulanta Kranj,
Gosposvetska 9,
4000 Kranj
Na prvi obisk s seboj prinesite vse otrokove izvide.  Materinsko knjižico, otrokovo in materino odpustnico iz porodnišnice, morebitne druge izvide, ki se tičejo zdravljenja pred porodom, poroda in obdobja po porodu (izvide neonatalnega oddelka, Pediatrične klinike, okulista, audiologa in/ali drugih specialistov).

Na kontrolni obisk prinesite morebitne nove izvide drugih specialistov.

O terminu pregleda boste obveščeni 14 dni pred predvidenim datumom. 

INFORMACIJE:
(04) 20 82 203



DELOVNI TERAPEVTI RAZVOJNE AMBULANTE ZD KRANJ
TEL.ŠT.: 04/208-22-03

1.   Manca Bizjak, dipl. del. ter., RNO (manca.bizjak@zd-kranj.si)
  • PON: 6:45 – 14:15 (Gosposvetska ulica 9)
  • TOR: 12:00 – 19:30 (Gosposvetska ulica 9)
  • SRE: 6:45 – 14:15 (Gosposvetska ulica 9)
  • Ob ČETRTKIH in PETKIH dela terapevtka v RO Mojca, Kranj.
2.   Polona Podobnik, dipl. del. ter. (polona.podobnik@zd-kranj.si)
  • PON: 6:45 – 14:15 (Gosposvetska ulica 9)
  • TOR: 6:45 – 14:15 (Gosposvetska ulica 9)
  • SRE: 12:00 – 19:30 (Gosposvetska ulica 9)
  • ČET: 12:00 – 19:30 (Gosposvetska ulica 9)
  • PET: 6:45 – 14:15 (Gosposvetska ulica 9)
3.   Metka Viher Povše, dipl. del. ter., RNO (metka.viher-povse@zd-kranj.si)
  • PON: 6:45 – 14:15 (1., 3., in 5. ponedeljek v mesecu, Gosposvetska ulica 9)
    • 11:45 – 19:15 (2. in 4. ponedeljek v mesecu)
  • PET: 6:45 – 14:15 (Gosposvetska ulica 9 )
  • Ob TORKIH in ČETRTKIH dela terapevtka v RA v Radovljici ter ob SREDAH v OŠ Antona Janše, Radovljica.

NEVROFIZIOTERAPEVTI RAZVOJNE AMBULANTE ZD KRANJ
TEL.ŠT.: 04/208-22-03

1.   Andreja Lapanja, dipl. fiziot., RNO (andreja.lapanja@zd-kranj.si)
  • PON: 12:00 – 19:30 (Gosposvetska ulica 9)
  • TOR: 6:45 – 14:15 (Bleiweisova cesta 30)
  • SRE: 6:45 – 14:15 (Gosposvetska ulica 9)
  • ČET: 6:45 – 14:15 (Bleiweisova cesta 30)
  • PET: 6:45 – 14:15 (Bleiweisova cesta 30) 
2.   Urška Bizjan, dipl. fiziot., RNO (urska.bizjan@zd-kranj.si)
  • TOR: 12:00 – 19:00 (Gosposvetska ulica 9)
  • PET: 6:45 – 14:15(Gosposvetska ulica 9)
  • Ob PONEDELJKIH, SREDAH in ČETRTKIH terapevtka dela v Vrtcu Mojca v razvojnem oddelku.
 3.   Alenka Dolenc, dipl. fiziot., RNO (alenka.dolenc@zd-kranj.si)
  • PON: 6:45 – 14:15 (Gosposvetska ulica 9)
  • TOR: 12:00 – 19:30 (Gosposvetska ulica 9)
  • SRE: 6:45 – 14:15 (Gosposvetska ulica 9)
  • ČET: 6:45 – 14:15 (Gosposvetska ulica 9)
  • PET: 6:45 – 14:15 (Gosposvetska ulica 9)
4.   Nina Bregar Ribnikar, dipl. fiziot., RNO (nina.ribnikar@zd-kranj.si)
  • TOR: 7:15 – 12:45 (Gosposvetska ulica 9)
    • 13:00 – 18:30 (2. in 4. torek v mesecu, Bleiweisova cesta 30)
  • ČET: 7:15 – 12:45
  • Ob PONEDELJKIH, SREDAH in PETKIH terapevtka dela v ZD Radovljica.
5.   Bojana Petrović, dipl. fiziot., RNO (bojana.petrovic@zd-kranj.si)
  • PON: 11:00 – 18:00 (Bleiweisova cesta 30) 
  • TOR: 07:00 – 14:00 (Gosposvetska ulica 9)
  • SRE: 07:00 – 14:00 (Bleiweisova cesta 30)
  • Ob ČETRTKIH in PETKIH terapevtka dela na OŠ Helene Puhar v Kranju.
6.   Iva Vaner, dipl. fiziot., RNO (iva.vaner@zd-kranj.si)
  • PON: 12:00 – 19:30 (Gosposvetska ulica 9)
  • SRE: 12:00 – 19:30 (Gosposvetska ulica 9)
  • ČET: 6:45 – 14:15 (Gosposvetska ulica 9)
  • Ob TORKIH in PETKIH dela terapevtka v Vrtcu Mojca v Kranju.
7.   Larisa Dolenc, dipl. fiziot. (larisa.dolenc@zd-kranj.si)
  • PON: 07:15 – 12:45 (Gosposvetska ulica 9)
  • SRE: 07:15 – 12:45 (Gosposvetska ulica 9)
  • ČET: 07:15 – 12:45 (Bleiweisova cesta 30)
  • Ob TORKIH in PETKIH terapevtka dela na OŠ Jela Janežiča Škofja Loka.

LOGOPEDI RAZVOJNE AMBULANTE ZD KRANJ
TEL.ŠT.: 04/208-21-88
Tel.št.: 04/208-23-01

1.   Ana Mlinarič, mag.prof.logop. in surdoped., RNO (ana.mlinaric@zd-kranj.si) – NA DALJŠI ODSOTNOSTI

2.   Eva Baloh, mag.prof.logop. in surdoped., RNO (eva.baloh@zd-kranj.si) – NA DALJŠI ODSOTNOSTI

3.   Marika Ravnik, mag.prof.logop. in surdoped. (marika.ravnik@zd-kranj.si)
  • PON: 7:00 – 14:00
  • TOR: 7:00 – 14:00
  • SRE: 7:00 – 14:00
  • Ob ČETRTKIH in PETKIH terapevtka dela v ZD Jesenice.
4.   Tina Oblak Humerović, prof. spec. in reh. ped., logoped, RNO (tina.oblak-humerovic@zd-kranj.si)
  • TOR: 12:30 – 19:30 (Bleiweisova cesta 30)
  • Ob PONEDELJKIH terapevtka dela v Vrtcu Škofja Loka, enota Kamnitnik, ob SREDAH, ČETRTKIH in PETKIH pa kroži v okviru specializacije.  

PSIHOLOGI RAZVOJNE AMBULANTE ZD KRANJ
TEL.ŠT.: 04/208-21-88
Tel.št.: 04/208-23-01

1.   Neža Ajdišek, uni. dipl. psih. (neza.ajdisek@zd-kranj.si)
  • PON: 12:00 – 19:00  (Bleiweisova cesta 30)
  • ČET: 7:00 – 14:00 (Bleiweisova cesta 30)
  • PET: 7:00 – 14:00 (Bleiweisova cesta 30)
  • Ob TORKIH in SREDAH dela psihologinja v ZD Jesenice.

2.   Mina Pavliha, uni. dipl. psih. (mina.pavilha@zd-kranj.si)
  • PON: 7:15 – 12:45 (Bleiweisova cesta 30)
  • SRE: 7:15 – 12:45 (Bleiweisova cesta 30)
  • Ob TORKIH, ČETRTKIH in PETKIH dela psihologinja v ZD Radovljica.
SPECIALNI PEDAGOGI RAZVOJNE AMBULANTE ZD KRANJ
Tel.št.: 04/208-21-88
Tel.št.: 04/208-23-01

1.   Eva Krampl, mag.prof.spec. in reh.ped. (eva.krampl@zd-kranj.si)
  • PON: 11:00 – 18:00 (Bleiweisova cesta 30/ ZD Škofja Loka)
  • TOR: 11:00 – 18:00 (Bleiweisova cesta 30)
  • ČET: 7:00 – 14:00 (Bleiweisova cesta 30)
  • PET: 7:00 – 14:00 (Bleiweisova cesta 30)
  • Ob PONEDELJKIH popoldne in  SREDAH dopoldne dela spec. pedagoginja v ZD Škofja Loka.
2.   Vita Pehrac, mag.prof.spec. in reh.ped. (vita.pehrac@zd-kranj.si)
  • PON: 11:00 18:00 (Bleiweisova cesta 30)
  • TOR: 11.00 – 18:00 (Bleiweisova cesta 30)
  • ČET: 7:00 – 14:00 (Bleiweisova cesta 30)
  • Ob SREDAH dela spec. pedagoginja v ZD Jesenice in ob PETKIH v ZD Radovljica.

SOCIALNI DELAVCI RAZVOJNE AMBULANTE ZD KRANJ
Tel.št.: 04/208-21-88
Tel.št.: 04/208-23-01

1.   Stanka Celar, univ. dipl. soc. del. (stanislava.celar@zd-kranj.si)
  • PON: 7:00 – 14:00 (Bleiweisova cesta 30)
  • TOR: 11:00 -14:00 (nadalje, do 18:00 v ZD Škofja Loka)
  • SRE: 7:00 – 14:00 (Bleiweisova cesta 30)
  • PET: 7:00 – 14:00 (Bleiweisova cesta 30)
  • Ob četrtkih dela socialna delavka v ZD Škofja Loka.
2.   Klara Ravnihar, univ. dipl.soc.del. (klara.ravnihar@zd-kranj.si)
  • PON: 7:00 – 14:00 (Bleiweisova cesta 30)
  • ČET: 11:00 – 18:00 (Bleiweisova cesta 30)
  • PET: 7:00 – 14:00 (Bleiweisova cesta 30)
  • Ob TORKIH in SREDAH dela soc. delavka v ZD Jesenice. 
3.   Barbara Vehovec, univ. dipl. soc. del. (barbara.vehovec@zd-kranj.si)
  • SRE: 7:15 – 12:45 (Bleiweisova cesta 30)
  • ČET: 7:15 – 12:45 (Bleiweisova cesta 30)
  • PET: 7:15 – 12:45 (Bleiweisova cesta 30)
  • Ob PONEDELJKIH in TORKIH socialna delavka dela v ZD Radovljica.